+90 212 407 04 38
info@ozgulmatbaa.net

Hakkımızda

Çetin Gül / Alper Gül

Firmamız

Öz-gül Matbaacılık San. ve Tic. Koll. Şti.

Sadık Yaşar GÜL – Çetin GÜL – Alper GÜL olarak,

1974 yılında sektörün duayenlerinden Sn. Sadık Yaşar GÜL’ün girişimleri ile Cağaloğlu’ndaki mütevazi bir atölyede faaliyetlerine başlamıştır. Kısa zamanda sektörde bende varım diyen şirketimiz, 1981 yılında Cağaloğlu’ndaki mütevazi yerinden daha geniş yerlere olan ihtiyacı dolayısı ile Bayrampaşa’ya şubesini açmıştır.

Artık daha elverişli bir işyerine ulaşan şirketimiz makina parkurunu genişletmeyi hedef koymuştur.

Baskı kalitesi, müşteri memnuniyeti ve hızlı teslimatı ilke edinen şirketimiz, grafik, baskı, satış, pazarlama ve ulaştırma konusunda müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktan taviz vermemektedir.

1990 yılında Sn. Çetin GÜL ’ünde şirket ortağı olarak katılımıyla beraber gelişmesine ve modernleşmesine devam eden şirketimiz ilk hedefine 1994 yılında İkitelli Organize Sanayi Bölgesi şubesini açarak özellikle başta ofset, digital ve sürekli form makinaları olmak üzere devam etmiş ve süregelen kısa zamanda makina parkurunu genişletmiştir.

Her türlü matbu evrak, sürekli form, katalog, broşür, dergi, davetiye hisse senedi, dosya, kutu, takvim, etiket ve promasyon çeşitleri ürünlerimiz arasındadır.

Çalışmalarımızın teminatı, tecrübe ve kendimize olan güvenimizdir.